judo SKP
Klub Tabulky s kategoriemi
Array ( ) -- Array --
Základna:   Rok:
Pořadí Jméno Kategorie Body Zápasů Výhry Úspěšnost Výkonnost Aktivita BodyNA

Benjamínci

1.Lekki OliverBenjamínci958562.5%94.5095
2.Jež MartinBenjamínci886466.7%90.7088
3.Kubíček AntonínBenjamínci655480.0%100.0065
4.Ruprecht MatějBenjamínci636466.7%90.7063
5.Stonišová KarolínaBenjamínci505240.0%60.0050
6.Křivá KarolínaBenjamínci3522100.0%108.0035
7.Zbochová AnetaBenjamínci202150.0%58.0020
8.Schenková MarieBenjamínci202150.0%58.0020
9.Dedková VanesaBenjamínci202150.0%58.0020
10.Bařinová AliceBenjamínci204250.0%66.0020
11.Vaculík JiříBenjamínci204250.0%66.0020
12.Pastor AntonínBenjamínci20400.0%16.0020
13.Ivančevič NikolinaBenjamínci10200.0%8.0010
14.Čuda JakubBenjamínci10200.0%8.0010
15.Janík TomášBenjamínci10300.0%12.0010
16.Dobešová LucieBenjamínci84125.0%41.008
17.Lajgot DavidBenjamínci84125.0%41.008
18.Kubačák FrantišekBenjamínci4200.0%8.004
19.Foldyna OndřejBenjamínci3400.0%16.003
20.Vala AlexBenjamínci3400.0%16.003

Mladší žáci

1.Jančíková MonikaMladší žáci19588100.0%132.00195
2.Rusňák AdamMladší žáci15010990.0%130.00150
3.Tragan OliverMladší žáci1099666.7%102.70109
4.Klepáč VáclavMladší žáci434375.0%91.0043
5.Ochman AntonínMladší žáci404375.0%91.0040
6.Kohut OliverMladší žáci353133.3%45.3035
7.Gajda VojtěchMladší žáci253266.7%78.7025
8.Franek EduardMladší žáci253133.3%45.3025
9.Bortel VojtěchMladší žáci253266.7%78.7025
10.Danková AmálieMladší žáci23500.0%20.0023
11.Dohnal DominikMladší žáci20200.0%8.0020
12.Weissman LukášMladší žáci20200.0%8.0020
13.Matzner PavelMladší žáci204250.0%66.0020
14.Šimík ZdeněkMladší žáci10100.0%4.0010
15.Vašut JanMladší žáci10200.0%8.0010
16.Kochová KateřinaMladší žáci10200.0%8.0010
17.Bařina OndřejMladší žáci4200.0%8.004

Starší žáci

1.Ramík VojtěchStarší žáci11911981.8%125.80119
2.Davídková AdélaStarší žáci705480.0%100.0070
3.Pěnkava PetrStarší žáci354250.0%66.0035
4.Menšík OndřejStarší žáci3522100.0%108.0035
5.Švrčková DenisaStarší žáci235120.0%40.0023
6.Franek RobinStarší žáci20300.0%12.0020
7.Žálková MagdalénaStarší žáci184125.0%41.0018
8.Jandek JakubStarší žáci15000.0%0.0150
9.Gajda JanStarší žáci10200.0%8.0010
10.Ochman ŠimonStarší žáci10300.0%12.0010
11.Mandys JakubStarší žáci4200.0%8.004
12.Pastorová BarboraStarší žáci3300.0%12.003

Dorost

1.Kalenská BarboraDorost13313861.5%113.515118
2.Bortel OndřejDorost656466.7%90.7065
3.Kočí IvetaDorost536466.7%90.7053
4.Kapsia VáclavDorost485120.0%40.01533
5.Kapsia StanislavDorost437114.3%42.31528
6.Zlý DanielDorost203133.3%45.3020

Junioři

1.Kubíček LuděkJunioři1089555.6%91.61593
2.Pavlas TomášJunioři9044100.0%116.01575

Dorost

1.Kubíčková EliškaDorost15000.0%0.0150

Junioři

1.Kisza KamilJunioři15000.0%0.0150
2.Hronek VojtěchJunioři15000.0%0.0150
3.Gregušová SimonaJunioři15000.0%0.0150
4.Kubíčková KarolínaJunioři15000.0%0.0150
5.Ochman MatyášJunioři10200.0%8.0010

Kalendář akcí

<< Únor 2020 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       2
  3  4  5  6  7  9
1011121314
1718192021
2728 

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku